| backback a întrebat:

Am si eu o geaca care imi place la nebunie dar e tocita la maneci. Daca o duc la un criotor o poate repara?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OoBunnyoO a răspuns:

Da, depinde de materialul din care este facuta si cusatura. Eventual i-ar putea pune o manseta care sa acopere zona tocita.
Oricum ar fi, merita sa incerci. Nu te costa nimic daca mergi la o croitoreasa si o intrebi daca ti-o poate repara.

| untu a răspuns:

Da,se poate repara la o croitorie, daca are materiale si sa intrebi de costul reparatiei inainte de a cumpara una noua sa vedeti daca merita sau nu!

| Rus_Dorin_1998 a răspuns:

Depinde de geaca, dar mai bine cauti una similara

Întrebări recente