| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare am dolce de la romtelecom si am 3 recievere...intrebarea este pot pune un pachet diferit pe un televizor si celelalte 2 sa aiba alt pachet?
scuzati categoria dar n-am stiut la care sa o pun

Răspuns Câştigător
| valyx47 a răspuns:

Am si eu. NU poti deoarece decodorul doar primeste informatia de la centru, adica informatia ca tu esti abonat pe un anumit pachet. Dar nu cred ca te interesa explicatia ci doar raspunsul final.

1 răspuns:
| greta02 a răspuns:

Nu cred.si eu mi-am comandat un pachet si mi l-au pus pe ambele.

Întrebări recente