| iulian15 a întrebat:

am luat un joc pe televizor pentru fratele meu mai mic dar nu gasesc casete nicaieri. am cautat pe google si am vazut doar pe unele site-uri la licitatii. mda aveti vreo idee unde as putea gasi? un site ceva. apropo sunt din Galati tongue

1 răspuns:
| aTi a răspuns:

Nu stiu cum sa te ajut.Eu am o colectie destul de bogata de 25 de casete dar sunt din bucuresti. Daca vrei sa ti le dau prin posta eu t-i le dau dar sa stii ca contra costbig grin