| Zaho a întrebat:

Am si eu o intrebare! cand se tarmina vacanta de iarna? pe 5-10 sau 15? Tine doua saptamani sau trei? URGENT! dau fundita persoanei care stie SIGUR!

15 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Hello,Mişa! nu ştiu sigur când începe vacanţa de iarnă, dar ştiu că ţine 3 săptămâni. când veţi lua vacanţă probabil că vă va spune profa sau dacă nu, intreabă-i pe colegi.succes!

| Tavy100 a răspuns:

Tine 3 saptamani si se termina pe 10 ( s-a luat una de la vacanta de vara sad )

| PanaDeIdei a răspuns:

Buna! Vacanta asta incepe pe 23 decembrie, vineri, si dureaza 3 saptamani, adica pana pe 16 ianuarie. Sper ca te-am ajutat.

| razvan2011 a răspuns:

Tine trei saptamani si e pana in 10 funda?

| papcik a răspuns:

Vacanta e de 3 saptamani si se termina pe 15 :d funda

| Andrei2421 a răspuns:

Tine 3 saptamani:
de pe 23 decembrie pana pe 16 ianuarie

| NamelessGirl a răspuns:

Vacanta incepe pe 23 decembrie - 15 ianuarie, doar k pe 16 ianuarie incepe sem 2

| Bibuu09 a răspuns:

Ce vorbiti ma prostii? ce pana pe 10? u stii sa calculezi tavy100? daca iei pe 23 si tine 3 saptamana tine pana pe 10 nu?
mda pana pe 16 incepem pe 17 luni bafta kiss

| baimareanu a răspuns:

Nu stiu pana in ce data dar stiu ca avem vacanta 3 saptamani

| Wolwerine a răspuns:

Vacanta de iarna va avea 3 saptamani in loc de 2

Si se incheie pe 15 ianuarie 2012 F
Funda!? Repede:X

| Wolwerine a răspuns:

Ce vorbiti voi acolo. Incepe pe 15 ianurie 2012.
Dovada:http://www.prokid.ro/......012_-1689/

Si pe teletext pe pagina 581 daca nu ma credeti:P

| tofifizing a răspuns:

In 15 ianuarie, 3 saptamana. fundita? big grin

| intrebatorRASPUNS a răspuns:

Tine 3 saptamani si... e cum a zis razavn2011

| hero86s a răspuns:

Vacanta incepe pe 23 decembrie si tine pana in 15 ianuarie. Tine 3 saptamani.

| floriprintesa90 a răspuns:

Vacanta de iarna tine 2 saptamani 16 ianuarie