| anonim_4396 a întrebat:

fundita! Cand incepe vacanta de iarna? Si cate saptamani tine? Si cand se termina?

Răspuns Câştigător
| andrei733 a răspuns:

Pe 23 decembrie se ia vacanta si se termina pe 16 ianuare, adica dureaza trei saptamani

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Conform ordinului MECTS nr.4292/2011 privind structura anului școlar , vacanța de iarnă începe pe data de 24 decembrie 2011 , și se termină pe data de 15 ianuarie 2012.
Baftă!

| Doηηa a răspuns:

23 decembrie până pe 16 ianuarie!
Durează 3 săptamâni!happy

Răspuns utilizator avertizat
| SweetSecrets a răspuns:

Vacanta scolara de iarna 2011 incepe in 22 decembrie 2010 si se termina in data de 4 ianuarie, anul viitor. Aproape 2 saptamani, daca includem sambata si duminica. Si eu o astept; x
Funda♥?

| NirvanaE a răspuns (pentru SweetSecrets):

22 decembrie 2010?! Nu cumva 23 decembrie 2011, si eu am priceput ca tine 3 saptamani...

| Ana2306 a răspuns:

Incepe pe 24 dec (prima zi de vacanta) dar nu stiu pe cat se termina.

| axel02 a răspuns:

Buna sunt alex vacanta incepe pe 23 decembrie si se termina pe 15 ianoarie