| Sweets a întrebat:

Am si eu o intrebare ff stupida dar eu sunt din Suceava si odata o fata mi-a zis "sunt in jack"

ce anume este jack?

funditalove struck

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Club JACK=biliard, darts, Blv. 1 Decembrie 1918, in cladirea Centrului de Proiectari Suceava, nu departe de spitalul nou, pe aceeasi parte, in apropierea caminului studentesc 3, cred.
, are si spatiu cu canapele de iesit la un suc, etc, cu prietenii.

5 răspunsuri:
| katy2010 a răspuns:

Jack este un club din Suceavatongue

Probabil era acolohappy

funditaaabig grin:*

| lovenotsex a răspuns:

. scuze, caminul studentesc nr 4.

| itsanewdawn22 a răspuns:

Pe mine m-a dus gandul la asta http://www.google.ro/......http?/

nu stiu daca o fi, nu-s din suceava, dar mna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Substantiv
jack
om
cric
valet
bani
bărbat
băiat
cetăţean
suflet
marinar
muncitor
ucenic
capră
suport
parale
maimuţoi
vinci
geam
verb
ridica cu cricul

Depinde la ce s-a referit big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos local, mai ies si eu la o citronada, la o maslina. o atentie,. super... vi'l recomnd