| Roooxy a întrebat:

Am si eu o intrebaree! Am cumparat ieri un joc de pe bigfish! Cu 6 euro. Problema este ca nu mi. a venit email de confirmare si nu pot instala jocul. Astazi am mai cumparat unu cu 3 euro si nici pe ala nu ma lasa sa il instalez tot din acelasi motiv. Ce sa fac? Imi apare eroarea 208. Help me pleasee! [am mai cumparat jocuri de pe acest site si imi mergeau. ]

Răspuns Câştigător
| Luci009 a răspuns:

Unde iti apare eroarea aia? cand instalezi jocul sau cand intri pe pagina acea de confirmare,daca pe pagina schimba browseru, daca e de la joc, trimitele un mail sau ceva alora.
funda?

1 răspuns:
| kta1431k a răspuns:

De ce nu descarci un pachet cu jocuri bigfish dupa un tracker? incerca h33t.com,scrie bigfish in search si,..., succes la download