| alynutcs a întrebat:

Nu imi merge messul crying cand il instales nu pot sa ma loghez si cand instalez o versiune de mess originala imi apare eroarea asta la instalare "yahoo.messenger is unable to download files needed for installation. please check firewall settings and retry installation." ce pot face? am incercat sa il instalez si cu firewall-ul oprit si tot asa imi apare crying cine ma poate ajuta

3 răspunsuri:
| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa zic...dar pana ti-l faci pe ala foloseste altul cum ar fi: ebuddy happy
si sucess poate reusesti sa rezolvi ceva!

| alynutcs explică (pentru DAAAAAAAAAA):

Eu vreau mess crying nu ebuddy sau meboo crying(((((((((

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru alynutcs):

sad...imi pare rau...