| justagirlll a întrebat:

Am si eu o problema.Am fcaut o prezentare power point.Eu am pe calculator powerpoint 2007, dar pe alte calculatoare care au instalat 2003-ul nu merge.De unde as putea sa descarc versiunea 2003 si sa mearga? Sau ce altceva ii pot dace prezentarii sa mearga?(am incercat cu extensii, si ppt, si pptx, si pps si nimic)Multumesc!

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Pai ai in 2007 salvare format 2003. Cand ii dai salvare poti selecta format pptx in ppt. Succes!