| justagirlll a întrebat:

Am si eu o problema
azi mi-a aparul cand am deschis pc-ul o fereastra si spunea ca, copia de windows nu e originala, si imi tot apare mesajul asta.si daca pun o tema sau o poza pe deckstop imi dispare dupa ce repornesc calculatorul.
mentionez ca am windows 7
cine ma poate ajuta?
ofer funda

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Te-au prins cei de la windows ca ai o copie piratata! Si prietenei mele i-s-a intamplat asa si abia a apucat sa-si salveze baza de date! Apoi windowsul s-a blocat! A trebuit reinstalat.

Răspuns utilizator avertizat
| Serenity_3531 a răspuns:

Intrebarea a mai fost pusa si aici.;)
http://www.tpu.ro/......-software/

| Maria_1984 a răspuns:

Downloadeaza programul asta, instaleaza'l, si urmeaza pasii! Scapi de notificatia aia sacaitoare intr-o secund! Nu mi-a venit sa cred! Stai linistita, nu e nimic virusat! Ar fi fost culmea sa fie avand in vedere ca eu am instalat Windows Genuine Advantage (programul asta sacaitor care verifica daca versiunea ta de windows e piratata sau nu) din necunostinta de cauza, incercand sa scap de un virus troian!
Poftim: http://www.softpedia.com/progDownload/RemoveWGA-Download-42782.html
Dai click pe "Softpedia Mirror..."!
Anunta'ma daca a mers!
Bafta:*

| jl12w7 a răspuns:

Downlodeaza asta http://fisierulmeu.ro/......o-rar.html si instaleaza-l

| ana2o1o a răspuns:

Sincer si eu am problema asta la pc de mai bine de un an cred thinking Nu am reusit sa ii fac nimic ca sa dispara.asa ca am ramas cu ea, dar nu ma incomodeaza deloc.Cand o sa imi reinstalez windows-ul o sa scap si de iconitzahee hee. pana una alta pc-ul merge bine