| bahoi a întrebat:

Am si eu o problema. Cand ma duc sa ma tund de fiecare data cand i spun de sus sa ma ea putin sau cat sa mai pot sa imi fac ţepi sau ceva de genul ma tune prea scurt.
Eu am parul mediu si de data asta vreau sa ma tund numarul 3 pe laturi si de sus sa ma ea cat sa mai pot sa fac freza. Este ca asa?

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

Te tunzi la frizerie? Incearca un salonwinking sau daca nu o frizerie mai "de fite" sigur o-sa te tunda mai binewinking si incearca sa ii spui ca iti taie decat putin varfurile.

2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Pe langa frizerie, te duci si la scoala?

| XK a răspuns:

Te tunzi la frizerie? Incearca un salonwinking sau daca nu o frizerie mai "de fite" sigur o-sa te tunda mai binewinking si incearca sa ii spui ca iti taie decat putin varfurile.

Sper ca am fost de folos