| bahoi a întrebat:

Am si eu o problema. Cand ma duc sa ma tund de fiecare data cand i spun de sus sa ma ea putin sau cat sa mai pot sa imi fac ţepi sau ceva de genul ma tunde prea scurt.

Eu am parul mediu si de data asta vreau sa ma tund numarul 3 pe laturi si de sus sa ma ea cat sa mai pot sa imi fac freza. Cum sa i zic?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...pai asa cum ne explici noua acum, asa sa ii explici si ei!
pana la urma daca ea e batuta in cap si nu intelege. atunci schimba frizerul!

| RaVuL a răspuns:

Zii sa te tunda SPANIAwinking e mai scurt lateral si mai lung sus si cand te ia de sus cand crezi tu ca iti ajunge sa iti faci tepi ii spui atat de sus ca vreau sa imi fac tepi.

Fundaa

| Taurette a răspuns:

In lateral cu masina si sus cu foarfeca. ATAT!