| ToySolider a întrebat:

Am si eu o problema la contul meu de ask.fm: De ieri nu mai pot incarca poze, nu stiu care este problema. Este vreo limita pe zi? Stie cineva care ar putea fi problema?

2 răspunsuri:
| akaMarian a răspuns:

Din cate stiu eu, daca folosesti telefonul, nu poti pune poze, dar e posibil sa fie si de la ei, putina rabdare!

| LoriBogdan a răspuns:

Nici la mine nu mai merge, si sunt si pe PC.Nu mai pot incarca nici macar o poza.Trebuie sa schimbi browserul pe care il folosesti, dupa intri in cont.Sau sa stergi tot cache-ul.(Istoricul)