| Amidepsi a întrebat:

Ok,am o problema cu telefonul.E un Samsung GT-15500...Ieri un "amic" s-a gandit ca ar fi amuzant sa se joace cu el.Dar a gresit codul de deblocare de prea multe ori iar acum imi cere contul meu Google pentru a ma conecta.Problema este ca nu mi-l amintesc (da, stiu ca ar fi trebuit...). Stie cineva ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Luci1988 a răspuns:

Buna, eu iti recomand sa mergi la un operator de telefonie mobila si sa ii explici chestia. FUNDA? happy