| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema nasoala:
Cand debifez din msconfig la startup damon tools lite, il restartez pc si daca intru iar in programul asta mi se bifeaza din nou la startup si tot asa pana il pornesc.
Pot sa scap de problema asta si eu ca dupa ce ca e enervant, mai consuma si RAM si am pc slabut si nu-mi permit consumatori de care nici macar nu am nevoie.
Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| userr a răspuns:

Vezi in daemon tools la optiuni trebuie sa aiba launch daemon when windows starting, debifeaza acolo!

0 răspunsuri:
Întrebări recente