| rzvN3k a întrebat:

Am o problema....Deci de exemplu debifez in "msconfig" ca Daemon Tools sa nu mai porneasca odata cu Windows dar la urmatorul startup tot se deschide si cand intru in msconfig vad ca tot bifat e....de ce? sad

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cunosc acest program dar trebuie sa aiba undeva optiuni su preferinte si acolo sa debifezi optiunea de a porni o data cu Windowsul.

| Mădă0611 a răspuns:

Vezi la optiunile lui sau opreste-l de la servicii thinking

| EdynSt a răspuns:

Intra in "Start", deschide "All Programs" si o sa vezi pe acolo un folder numit Startup. Il deschizi si acolo o sa vezi "Daemon Tools". Dai click dreapta pe el si dai Delete!
P.S.: Nu o sa ti se stearga Daemon Tools din PC! big grin Sper ca te-am ajutat!