| clady_5716 a întrebat:

Am si ewo o intrebare:Este sigur programul ala,, Ourworld ToolBar"? O sa mi se intample ceva la calculator?

5 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

Si eu joc OurWorld...
Nu.NU o sa se intample nimic eu am ToolBar de mult timp si nu mi s-a intamplat nimic
DEci il poti descarca
Merge
Succes!

| JennyBerry a răspuns:

Incearca sa nu instalezi toolbarurile acelea, ingreuneaza functionalitatea calculatoruui tau personal. Nu mai descarca de pe internet astfel de programe daca nu ai o certitudine, ele trebuie stiute dinainte, surse sigure, probabilitatea invadarii de catre un virus tojan si worm sa fie nule. Bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am ourworld nu o sa intample nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic e doar o bara pentru internet explorer sau firefox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam raspuns dar vreau sa stiu cum sa ma duc la cineva in casa lui toti ma cheama si nu stiu cum imi ziceti si mie?