| florin1998 a întrebat:

Am un atv dar l-am stricat..Am incercat sa il pornesc iar cand a pornit se auzea un zgomot ciudat,am scos cheie dar el tot mergea, dupa 1 minut s-a oprit si de atunci nu a mai pornit.Ce ar putea sa se fi ars sau stricat?

1 răspuns:
| Maryo2014 a răspuns:

A facut autoaprindere, dai bujia jos o arzi la flacara de la aragaz si si o cureti calumea si incerci sai dai la automat fara bujie ca se curete, dar nu sa porneasca apoi pui bujia si incerci sa vezi tot la fel face, bafta, la pornire.