| CatrinaAndreea a întrebat:

Hei TPU! Am un peugeot 307 din 2008 si azi cand am parcat, dupa ce am oprit am tras frana de mana si am băgat in viteza, când am băgat in viteza s-a auzit un zgomot, dupa am pornit motorul si la fel se auzea, se auzea un zgomot in afara in orice viteza bagam. De la ce ar putea fi? Multumesc frumos.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai oprit si motorul dupa ce ai parcat, in momentul cand ai bagat in viteza?

| CatrinaAndreea explică (pentru darrio2007):

Da

| darrio2007 a răspuns (pentru CatrinaAndreea):

Mergi cu ea la un service. Sper sa nu ai probleme la cutia de viteze, că este cam costisitoare reparatia.

| andreiflorea123 a răspuns:

Cutia de viteze.