| erdeyu a întrebat:

Am un BlackBerry Storm 9500 si am descarcat cu YT downloader niste videoclipuri si cand le-am pus pe telefon nu-mi apar la video's, cum asa? Am auzit ca trebuie sa instalezi un plugin sau nu stiu ce. Ma rog, vad ca pe iPhone merg videoclipurile dar cand intru pe www.youtube.com nu le pot vizualiza, de ce?

1 răspuns:
| razbunator02 a răspuns:

Ori e o problema cu netul tau ori e in reparare youtube ca imi amintec ca in 2011 se mai lucra la el de pe data de 1 mai pana pe 1 iunie
funda?