| NicusorYo a întrebat:

Ce telefon este mai bun dintre Blackberry Storm sau iPhone 3GS, si de ce?
Exemplu:Blackberry Storm pentru ca are...si...
funditawinking
Si ce pret au ele?
Blackberry Storm=
Iphone 3GS=

Răspuns Câştigător
| Raducu1 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xuEerMCAlx0 vezi videoclipul poate ajuta sa te hotarasti singura.Eu personal as alege Iphone 3GS deoarece are ecran mai mare si mi se pare ca navighezi mai usor pe el decat pe Blackberry. IPhone-ul e in jur de 2000 lei iar Blackberry-ul in jur de 1800 lei. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Raducu1 a răspuns:

De asemenea, IPhone-ul are mai multe aplicatii

| zxzx a răspuns:

Blackberry Storm e ala cu touch,nu? Daca da, ala e mai scump ca iphone 3, dar nu foarte tare fata de iphone.
Daca il vrei pentru mail,documente, internet, mesaje si tot ce are legatura de afaceri i-ati BlackBerry. Si pe iphone poti face toate astea dar BB-ul e mai bun pentru asta si mai rezistent fata de Iphone.
Eu as alege iphone dintre astea 2 pentru ca nu imi place BB-ul asta(modelul), dar daca era BB Bold sau altul cu tastatura querty alegeam BB.
iPhone e mai sensibil!

| unohana a răspuns:

Sigur ca as alege iphone 3gs dupa parerea mea.blackberry=cam intre 910, 99 RON - 1.749 RON la liber poate la abonament e mai putin iar iphone=449 € ( 1930.7 RON ) tot la liber

| unohana a răspuns:

Sigur ca as alege iphone 3gs dupa parerea mea este cel mai bun. iphone=449 € ( 1930.7 RON )la liber poate la abonament e mai putin iar BlackBerry=910, 99 RON - 1.749 RON tot la liber