| anonim_4396 a întrebat:

Am un brad artificial ALB si vreau sa il impodobesc in doua culori sau daca e ceva speical merge si o culoare ma gandeam la albastru si rosu dar cu ce mai impodobesc clasa, bradul are cam 1m20cm. as vrea si poze va rog cum ar putea arata. deci intrebarea mea este : Cu ce culori as putea inpodobi bradul clasei si clasa iar celelalte sa fie in armonie cu bradul?

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Argintiu cred ca se asorteaza cel mai bine, este nuanta care creiaza atmosfera de iarna.

| Andromedda a răspuns:

Albastru si argintiu merg cel mai bine cu un brad albwinking

| CDelia a răspuns:

Mie nu i-mi place combinatia de albastru cu rosu, arata urat happyai putea sa il impodobesti cu globuri rosii si cu peteala argintie sau albastru -argintiu, sau in tonuri de oranj si verdehappy

| dani9354 a răspuns:

In negru si argintiu asa o sa mi-l aranjez eu este un brad de fite...

| doar.eu a răspuns:

Sau ai putea folosi doar argintiu.si efectul ar fi cam acesta: http://z.about.com/d/collectibles/1/0/T/d/3/whitetree.jpg

| 3101ella a răspuns:

Un brad alb eu l-as impodobi intr-o culoare ca sa fie contrastul intre alb si culoarea respectiva cat mai mare. Iar apoi clasa sa o impodobesti tot cu alb si culoarea respectiva care ai pus-o si in brad. Foosind mai multe culori o sa dea impresia unui ghiveci. Spune-mi unde sa iti trimit poze sa le vezi cu brazi impodobiti intr-o culoare.