| ElectricChapel a întrebat:

Mi-am luat un brad de 2, 10 m, culoarea verde inchis, spre negru. este foarte frumos si nu stiu cum sa-l impodobesc...Am globuri de anul trecut, de acum doi ani, de acum trei ani, dar parca nu se potrivesc. Am incercat sa-l fac doua culori (rosu&auriu) dar nu se vede bine. Ma gandeam sa-l impodobesc in globuri si copotei mov (violet) si sa pun panglici roz-lila-mov deschis.

3 răspunsuri:
| ElectricChapel explică:

Nu e edeloc prea din timp...nu il impodobesc maine, il fac dupa 1 decemrie, chiar dupa sfantul nicolae pe 7, pe 8, doar ca acum au fost niste oferte bune in Bamboo, unde chiar exista marfa de calitate

| ElectricChapel explică:

Eu ma gandeam sa-mi dati niste sfaturi despre cum as putea sa-l impodobesc, ce culori, blah blah, sa stiu ce sa cumpar. Dk am zis ca l-am impodobit, l-am facut doar de proba sa vad cum se vede.

| gabrielpreda6 a răspuns:

Nu e prea din timp?