| LoveMakerXO a întrebat:

Am un cont pe IMVU si am disperata nevoie de abonament VIP sau AP, si ma intrebam daca stie cineva vreo metodade a deveni VIP fara sa platesti, si fara imvu mafia...Raman datoare. Va rog, daca stiti vreun hack, va rog va rog va rog, o adresa de mess, please!

4 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Si, de ce esti tu disperata mai exact?
Ca nu poti fi populara in acel joc?
Lasa-l si fa-ti prieteni, iesiti in oras, la un film etc.
Succes!

| Zmeura a răspuns:

Da cu imvu mafia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu imvu mafia trebuie sa te loghezi sa lasi mesaje pe forum apoi tot pe forum cauti unde scrie cev de imvu name numai stiu intri pe pgina ta web de imvu kopiezi tokenu ala si il trimiti acolo iti explica Don pe forum insa principalul e sa ai peste 12 postari ca sa mearga si dupa aia primesti vipul eu asa m-am facut contul meu era Jesbelll insa l-am dat unei prietene si dus a fost si acum am altul fara vip ma rog imi place mai mult asta faralaughing e tot un *** si cu vip si fara tot aceeasi chestie singura prioritate e ca ai credit real si poti sa iti faci room in rest e exact la fel add me DrugSmilex

| stefanelul2000 a răspuns:

Nu exista asta