| eliza a întrebat:

Am un cont pe stardoll si as vrea si eu sa va adresez o intrebare : cum fac bani pe acest site ca sa-mi cumpar haine, mobila, acesori etc si ce jocuri trebuie sa joc ca sa castig bani? si puteti sa-mi dati niste site-uri precum ejocurifete.ro adica sa nu platesti nimic nici pentru haine, acesorii etc pa pa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la Dolls & Games si joci unul din cele 4 jocuri de la Play & Earn

20 răspunsuri:
| Bianca_4346 a răspuns:

Din cate imi aduc aminte de pe la prietenele mele, trebuie sa transferi dupa tel 1 euro 2, 3, 4...parca.thinking

| Anto97 a răspuns:

Www.i-dressup.com iti poti face si casa, trasaturile fetei, magazin unde poti vinde haine, ai croitor si mai multe chestii... iar ca sa devii membru cu diamant trebuie sa platesti pe luna o anumita suma de bani virtuali(daca vrei platesti daca nu, nu dar nu mai esti membru iar apoi cand ai bani iar poti sa te faci membru) si nu platesti nimic

| Jonsdottir a răspuns:

Hmmm... ceva cu Play&Win sau cu bani de pe tel dar trebuie sa schimbi tara O_o Marea Britanie sau ceva de genu thinking parca 2 euro dar e mai simplu cu PLay&Win, gasesti asta la Games&Dollswinking

| medeutza a răspuns:

Pai sunt si eu noua si nu stiu la jocuri nu primesc bani ma poate ajuta cineva?

| eliza explică:

Buna! si la ce numar trebuie sa trimit 2 euro de pe telefon? si chestia cu superstar trebuie sa platesti ceva pentru asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atenta u ai vz ca dupa c ti-ai terminat sa iti faci cont la tine in camera sunt niste saci unul parca cu 20 unu cu 25 si unul cu 30 ee si dupa ce ai terminat bani de tot depinde la ce suma ramai de exemplu ramai din bani aia cu 4 si dupa pe zi ce trece o sa iti dea ei cate 1 cate 1 cate1 etc ok paaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un cont pe stardoll si imii place chiar mult se num toxik_kill... e cam prostesc numele dar n-am cei face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc stardoll de un an.trebuie sa joci unul din jocurile de la play and win si vei castiga maxim 5 banutii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am jucat acele jocuri si nu mi-au dat bani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sunt noua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa votezi cum sau facut casa sau cum sau imbraca sau sa faci albume etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Eliza pai cam asta caut si eu dar stiu cum sa castigi 10 dar ai voie sa face asta o data daca ai cont pe facebock intri de pe star doll in facebock si apoi bagi clubul stardoll la prieteni si ai 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe i-dress up.com trebuie sa ti-l instalezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
stiu unde scrie cati bani ai mai e un zero si trebuie sa ii dai acolo si unde gasesti stelute cand vizitezi pe cineva ii dai si primesti. dar cand ii dai pe zero dai si pe haine si pe fete
si dai vote

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu existe la stardoll fara bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti fraiere

| pinky_2290 a răspuns:

Verisoara mea are un cont pe stardoll. Deocamdat sunt 4 jocuri "Play&Win" pe care daca le joci intr-o zi poti castiga maxim 5 stardollars, iar ziua urmatoare poti juca din nou. De asemena, poti plati o anumita suma de bani pentru a primi stardollars. Succes!

| duffy_7344 a răspuns:

Www.JocuriSimple.ro nu stiu acum prea multe dar uzisem un zvon. Cu stima

| da_3025 a răspuns:

Da pai am si eu cont la stardoll de un an si m-am dus acolo unde e poza la papusa ta acolo scrie banut+0 am dat acolo si sunt 5 imagini ca trebuie sa votezi fotomodelele albumele hainele scenele si cea mai populara fata si de acolo unde trebuie sa dau ca sa intru in jocuri?

| da_3025 a răspuns:

Cum pot sa fac bani?!