| BiaLoredana a întrebat:

Am un hamster, imi dati va rag idei de nume? este fata! dau funta!

Răspuns Câştigător
| tulipenoir1996 a răspuns:

Baby
Amber
Bella
Casey
Cleu
Daisy
Dream
Dusty
Jojo
Layla
Lady Dee
Zizzi

19 răspunsuri:
| Lorena a răspuns:

Bună!
Intră aici : http://www.magazinul-cu-hamsteri.ro/....../index.php Sunt destule, ai de unde să alegi :D.
Baftă :)!

| Irina0027 a răspuns:

Bubbles, emma, alex,boris, tasha,mickey,bel,rolly,samy,rocco,ronnie, cric,
tama, hamsterix, kuki, puneti la incercare creativitatea. Sper ca te-am ajutatwinking

| mortallx a răspuns:

Skipy

| DYsSsA a răspuns:

Piscotel, Abby, Elk, Nebu, Terry, Mell, Cherry happy

| MrBrangspears a răspuns:

Pufyytongue

funda?big grin

| BiaLoredana explică:

Multumesc tuturor pentru idei i-am pus numele bella

| raduuul a răspuns:

Chimci

| Ded a răspuns:

Ghemotoc
motuc
fefe

| Zome a răspuns:

Bella, Ema, Natalia, Kimi... funda plzzz

| Patriciia a răspuns:

Kiki,emma,boblles,Candy,Corky, Crystal,Curly, Daisy,Dolly,Dixie,Emily, Ember, Fluff, Fluffy,funky,Ginger,Gremlin,Gypsy,Gordy,Honey, Helen, Izzy, Isis... Zippy ...etc,sper ca te-am ajutat :*, fundita?:*

| denis112 a răspuns:

Fluffy happy

| danyk7 a răspuns:

Stii un nume fain ar fi unul din Alvin si burunducii.

| Nadiakitty a răspuns:

Poti sa ii dai numele Ashley,Duffy, Magnolia, Puff sau Roxy.

| Andreea_6422 a răspuns:

Chloe

| veveee a răspuns:

Crontanila, rontaila,bela,bubuca,morfaila,pui,mara,micki,muffy,aurora,sam,stanly, dooly, ivana... sper sa iti placa... fundita?

| deutzadeea_7402 a răspuns:

Alura,Abby,Bonnie,Bertha,Candy,Carys,Dolly,Duffy,Emma,Erica,
Fluffy,Fiesta,Greta,Harbie,Holly,Isis,Judy,Julia,Katie,Lilly,Lolita,
Misty,Mindy,Nattie,Nilly,Omega,Pelurnia,Rachel,Roxy,Sasha,
Shopie,Tabitha,Tisha,Violet,Zola,Zenda.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Play4Fun98 a răspuns:

Pai am avut si un un hamster(fata) si i-am pus numele KYTZAAA

| Katie67908 a răspuns:

Bony,miky,emma,bella,sisy,didi

| Annysia_5947 a răspuns:

Merry, Rosalinda, Puffy, Daiana, Lucy happy