| CatalinaCata09 a întrebat:

Am un metabolism foarte rapid si ori cat as manca nu se pune un gram pe mine straight face Imi puteti spune si mie ceva care sa incetinesc metabolismul? laughing Vreau sa ma ingras si eu macar 3 kg sad FUNDA :*!

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai incercat sa vezi un nutritionist si sa faceti impreuna un meniu cum trebuie?

| JeTeLove a răspuns:

Dacă nu te poți îngrășa, acceptă-te așa cum ești.

| lablocsuperfan a răspuns:

Sa vina mai multe raspunsuri ca si eu vreau sa ma ingras

| DefulChitros a răspuns:

Esti singura persoana care vrea sa se ingrase laughing
Daca vrei sa te ingrasi in cearca sa mananci banane si sa bei lapte, NU e o gluma, chiar ajuta, incearca sa le consumi la un interval de timp de 30 min. intre ele sa nu ti se faca rau.
Sper ca te-am ajutat. FUNDA! big grin