| alina14 a întrebat:

Am un prieten pe nume Florin si nu mai este cu fosta lui prietena de 2 saptamani, are pe hi5 o poza cu doi indragostiti care se pupa, cica este el cu prietena lui, un baiat l-a intrebat cu cine este in poza aia? si el a zis ca este el cu Mihaela, la care cel mai bun prieten al lui i-a lasat comm si i-a zis: abia astept sa vin la nunta voastra sa vezi ce dansam noi cu Mihaela.
Ce inseamna asta? oare a fost o gluma? sau i-o fi zis Florin lui baiatul ala ceva despre nunta? mai ales ca e prietenul lui cel mai bun si pot vorbi orice.
Eu l-am intrebat pe el ce treaba mai are cu Mihaela si a zis ca nu mai e cu ea dar inca o iubeste.
Eu ce sa cred? si in legatura cu nunta... oare a glumit prietenul lui?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Chestia cu nunta e doar o gluma. In legatura cu ce a spus el, nu vad unde ar minti.

| Derye a răspuns:

Intreab'o pe maica'ta daca mireasa are voie sa danseze si cu altcineva la o nunta, si iti vei gasi singura raspunsul...

| ikram a răspuns:

Sigur e o gluma, poti sa stai linistita.

| asdfqw a răspuns:

Se poate sa fi fost o gluma odata ce el nu mai e cu mihaela...

| divinuu a răspuns:

Cred ca a glumit.si eu mai fac misto de prietenii mei care au iubite/iubiti...cu lucruri de gen."Ooo si cand e nunta?"; "Ce nume o sa le dati la copii?"laughing si lucruri de-astea.eu zic sa stay calmawinking