| GiuliaTamas a întrebat:

Am un pui de pisica cum pot sa o invat sa faca afara treburile?

Răspuns Câştigător
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Buna. Un articol de pe Whiskas.ro e destul de bun, dar se refera la litiera... dar totusi citeste: http://www.whiskas.ro/......utei+tale+

4 răspunsuri:
| Cretzule a răspuns:

Eu l-am lasat afara si a invatat grasu singur

| Letmehelpyou a răspuns:

Cred ca cel mai usor ti-ar fi daca ai invata-o sa isi faca treburile intr-o cutiuta cu nisip pe care sa o golesti din cand in cand. Nu sunt ca si cainii, ele sunt cu nisipul. Eventual pune si ceva sub cutia aia pentru ca va mai zbura din nisip si pe langa si sa nu faca mizerie prea mare.

Am avut si eu o gramada de pisici doar ca avand in vedere ca stau la casa au destul spatiu afara si nu le-am prea lasat inauntru. S-au invatat singure afara. Daca stai la bloc e mai dificil dar ideea cu cutiutza ar merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu...incearca atunci cand o vezi ca face sa o pui in cutie

| яσxчк a răspuns:

Eu am reusit usor sa le invat pe 2 pisikututze ale mele.
le'am luat labutza si am pus-o sa fac o gropa mica si am pus-o in funduletz si a mers, dar nu te gandi ca daca faci o data o sa mearga trebuie sa repeti astade multe ori si dupa aceea poate ca nu o sa reuseasca dar miki sanse mie mi-a reusit dupa 3 zile am vazut-o ca deja mergea la laditza. :X besk pisikutzele