| RoNaldo_DeNys_1992 a întrebat:

Am un telefon Wind Duo 3200, cu touch screen. Dupa 1-2 luni de folosire, l-am scapat si s-a spart touch-ul, a mers in continuare 3-4 luni, dar deodata nu se mai aprinde deloc, nu l-am udat, nu l-am mai scapat, il tin la incarcat si acum, dar nimic, la incarcatorul de la WindDuo e un beculet pe el, si e aprins cum e normal. Nu stiu ce sa fac, ma ajutati? PLzz,

1 răspuns:
| jamesb007 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie daca mai este in garantie du-l inapoi sa il faca dar te costa repararea ecranului; s-a intamplat ceva in sist lui si trebuie sa il duci la reparat;
sper ca te-am ajutat happybig grin