| anonim_4396 a întrebat:

Am un webkinz blueberry cheeky dog si un chiuahua... si mai vreau unul dragut... ce sa imi iau? dau funda love struck

1 răspuns:
| 678 a răspuns:

Stu eu un cod bun! Este WFSKSRBB care este folosit de mine! Ea e o fata numit Alina si una numita Eliza! Alina e un membru cu cont nelimitat iar Eliza este cu cont limitat! am fost prin putine locuri si putine jocuri! dar acum ma simt mult mai bine! Eu l-am primit de la Mos craciun! Ar trebui sa astepti pana la craciun! Cand va veni mosul la tine cu siguranta-ti va aduce un Webkinz! Sunt chiar sigura! Dar tu crezi in el? El vine doar la cei ce cred in el! Sa stii mereu asta!