| Albinuțăă a întrebat:

Am urgent nevoie de un CNP pentru oferta Orange yOung! am cautat pe google si am incercat mai multe si toate au fost fOlOsiite! va rog happy daca ma puteti ajuta! cu un CNP sau un site!

7 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Serios, cum iti permiti sa ceri codul numeric personal al cuiva? happy
Crezi ca vei gasi o persoana destul de redusa mintal ca sa-ti de-a tie CNP-ul? Bine, doar obsedati dupa fundite s-ar putea sa-ti ofere CNP-ul. happy

| Raiden a răspuns:

Nu! Nu ai cerut un site, ai cerut CNP-ul cuiva SAU un site.winking
N-o da la intors cu mine, n-o sa incerci sa ma duci cu zaharelul nici intr-un milion de ani, te asigur. laughing

| valsulnorilor a răspuns:

Dorinta ta presupune comiterea unei ilegalitati! Stiu ca acest site nu incurajeaza asemenea fapte!

| Albinuțăă explică:

Hai seriOs?
nu am nevoie de cnp. ul cuiva!
am cerut un site
mda acu sunteti tOti cu fapte bune ...gata cu chestiile nepermise!
vaii=]] ma faceti sa rad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profita de timpul pe care il petreci in fata calculatorului ca sa faci bani si sa-ti faci noi prieteni. Intra in singurul joc social din romania care plateste http://www.anno1777.com/index.php?i=31669

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cnp romaniea