| adelle23 a întrebat:

Am urmarit aseara un film pe Hallmark si era vorba despre o fata " Mia Model " care era cica model, dar agentia respectiva o obliga sa faca poze porno, si castigau bani cu ajutorul site-uri-lor fetelor pe care le pozau si aceasta Mia a fost urmarita de un obsedat pe net care s-a prefacut ca lucreaza la "Paza pe net " si vroia sa o ajute, dar intr-un final a prins-o, ea a scapat, si atunci a aparut familia ei care a salvat-o.Cum se numeste filmul, ca nu l-am urmarit de la inceput...Stiti?! Dau fundita

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

"Inocenta de vanzare" a fost titlul in limba romana. Nu-l stiu pe cel original.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Se numeste " Inocenta de vanzare".
Si eu am vazut filmul, este bun!