| Constantynn a întrebat:

Am varicela si stau in casa 2 saptamani. Spuneti-mi ce sa fac, sa ma iau de un joc nou, prefer in retea. Sa fie despre calculator. Nu vreau raspunsuri gen "citeste o carte", stiti voi.

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

Deseneaza.Raspunde la intrebari pe TPU, cauta jocuri pe net, asculta muzica, vorbeste cu prietenii, dormi.

8 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Bine că vrei jocuri dar o carte nu citeşti.

| OoBunnyoO a răspuns:

Iti poti gasi un serial, te poti uita la televizor, poti cauta jocuri pe net.

| Negoiu a răspuns:

Sa stai la caldura, lenjeria schimbata mai des, asculta de sfatul medicului si sa nu-ti rupi zgaibele ca or sa ramana semne! In rest vad ca primesti destule sfaturi...

| raduthebest a răspuns:

Citeste,,Mein Kampf'' de Adolf Hitler
,,It'' de Stephen King
,,Christine'' De Stephen King
,, Pentru Legionari'' de Corneliu Zelea Codreanu
,, The God Delusion'' De Richard Dawkins
,, A Letter To A Christian Nation'' De Sam Harris
,, Beyond Good And Evil'' De Nietschze
Succes!

| 210552 a răspuns:

Priveste niste filme, descarca jocuri si joaca-te, deseneaza aici http://sketchtoy.com/ fundita te rog

| andreeactin2002 a răspuns:

Daca vrei iti pot da de calculator/laptop.
1. Minecraft
2. GTA 1, 2, 3, 4.
3. So many me
4. Cut the rope
5. Happy Friday
Daca mai vrei: MESAJ! happy happy happy

| Constantynn explică:

Va multumesc tutoror pentru raspunsuri!

| allyss1995 a răspuns:

Joaca-te VD truck:road rules e foarte frumos,joc online cu tiruri, iti faci cont si iti cumperi camiaone, angajezi soferi, cumperi trailere si te joci cu alti playeri din toata lumea, sunt 2 versiuni c ea in engleza si poloneza pentru straini,si cea in romana pentru romani, te poti juca ambele deodata daca vrei sau numai una din ele, e foarte simplu de jucat faci transporturi in toata tara si in strainatate, e ca si cum ai avea propia companie de tiruri, jocul are foarte multe surprize! distractie placuta! dar atentie! eu am fost dependent de el! nu ieseam zile intregi din casa.