| mkonji a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un filmulte cu un barbat care dupa ce a scos din cuptorul cu microunde o farfurie cu mancare a vazut chipul diavolului pe acea farfurie. Stie cineva despre ce filmulet este vorba si eventual daca aveti si un link. Multumesc anticipat! fundita...

2 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Nu stiu chiar n-are lumea asta ce sa faca doar sa se uite la filme cu diavoli?

si va mirati de ce majoritatea ajung in IAD

| mkonji explică:

Cand am vazut filmuletul (era o stire) l-am vazut in graba si voiam sa vad acum despre ce era vorba(din ce tara era respectivul si daca era adevarat). Acum ma intreb eu de unde stii tu ca majoritatea ajung in iad.