| DarkSkittles a întrebat:

Am vazut azi, pe 20.oct.2011 la ora 16 un episod din Ed, Edd si Eddy pe cartoon network... pe la mijlocul episodului era ceva cum ca Edd de spala pe dinti si Eddy aprindea si stingea becul si Ed se speria. Am murit de ras la acel episod. Va rog imi spuneti, cine stie, cum se numeste episodul?

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Cele mai tampite desene, astea nu dau un exemplu de ceva frumos, si in plus au inpact foarte mare asupra copiilor de varste mai mici.Nu ii educa in nici un fel, pe vremea mea erau desene foarte frumoase, haioase si mai invatai si alt ceva de la ele.De cand au venit europeni cu Hanna Montana sa ales prafu de desenele televizate...

| green1apple a răspuns:

Nu mai stiu dar nu ii filmat in romana. Si la TV ii in ungureste. Daca ai digital poti schimba de la romana la ungureste si vorbeste in romana.