| Lilith_6353 a întrebat:

Am vazut ca miss bimbo unele fete au marticipat la concursuri de creatie si au primit premii destul de mari.Cum pot face sa particip si eu la astfel de concursuri?

1 răspuns:
| IrinaAndreea a răspuns:

Banuiesc ca te referi la concursurile de pe forum. Tot ce trebuie sa faci esti sa intri aici, pentru concursurile cu o singura runda: http://www.missbimbo.com/forum/f42,1-fashion-contests-single-rounds.htm sau aici, pentru cele cu mai multe: ttp://www.missbimbo.com/forum/f23,1-fashion-contests-multi-rounds.htm. In functie de ce se cere la concurs, iti faci o tinuta pe care o postezi pe forum. Spune-mi daca nu stii cum se face asta, ca sa te mai ajut. :D