| stela_star a întrebat:

Am vazut ca pe Hi5 sunt acum cadouri virtuale pe care le poti cumpara cu monede hi5, pentru a avea monede, trebuie sa le cumperi cu bani. Ati platit vreodata pentru monedele hi5 ca sa cumparati cadouri? Ce parere aveti despre sistemul asta?

71 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ma duc si fac dedicatii cu banii decat sa ii dau pe prostii de astea, la o adica nu se merita... sau ma duc si manc o pizza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva stupid rau de ce sa dau bani pentru niste prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat mi se pare o prostie dar daca cineva vrea de ziua lui cadou pe hi5 asta este luam cadou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar se pot castiga eu am castigat 100monede hi5 gratis si acum nu ma mai lasa nu stiu de ce?
vedeti ca sunt pagini pe care va puteti inregistra sau sa va instalati bara hi5 pe care cautati si va dau monede gratis bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti jocul barn buddy care sund sigur cal joaca multi
niste prosti au cumparat monede hi5 pentru monede barn buddy ca sa cumpere animale pentru experientza happy ce oameni prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o foarte prosta idee acest sistem. Personal, cred ca vor sa ne induca in eroare. Nu il scot ca sa ne faca sa credem ca sunt si care dau bani pe asa ceva si... la un moment dat poate incercam si noi. Eu NU o sa dau bani pe asa ceva dar... mai stii vreodata cum te trezesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu as da bani pe asa ceva
ii o prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare prostie, dar daca miar zice cineva cum sa castig niste monede mias cumpara un perzevativ virtual.rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jalnic laughing, dar prost pentru cine da, macar daca era un concurs la care sa participi...era o treaba se mai bagau, dar nimic? pentru ce? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am de gand sa dau banii pe cadouri virtuale, sunt doar prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat monede prin,, bani pe telefon'' si am trimis cadouwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce porcarie porcarioasa
mai bine cu bani de pe alea iti iei si tu mancare haine... cei aiai moneda hi5 nau ahut asttea ce sa mai bage pe site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da clar cine da bani pe asa cevahee heethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa cumparati nimic din ce vedeti acolo nu-i asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu am platit niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpar degeaba dau bani pentru niste monezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa spun in primul rand ca monedele hi5 nu se cumpara cu bani in nici un caz, se fac prin bara hi5, care se instaleaza in pc, ea apare pe pagina de internet...sau pe Mozilla Firefox, banii se castiga prin jocuri etc...trebuie sa folosesti bara hi5 ca sa primesti monede hi5 si asa cu monedele hi5 poti cumpara cadouri in nici un caz cu banihappy mult noroc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are rost ca pana la urma cineva tot o sa afle un mod cum sa faci monede gratis si o sa il posteze pe net :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai e si asta dai bani degeaba cum ar veni nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraieri sunteti cei care cumparatzi cu bani adevaratzi monedelaughingdci poti castiga gratis big grin dai la magazin apoi la castiga monede si o sa iti apara niste oferte dai pe alea care au un zero desenat si completezi pe akholo si iti da monede dar poate dura ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic ca folositor va dati seama ca nu este nimanui laughingdar in schimb este un gest frumos, daca oamenii vor sa ofere cadouri virtuale pentru cei "obsedati" de hi5 dc nu? cateodta cel mai marunt gest poate avea consecinte mari(fie rele, fie bune)happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o prostie`winking

mai bine imi bag benzina si ma plimb cu motoru`laughing

Ce dracu ma nu mai stiu astia cum sa scoata bani`rolling on the floor)

Sunt fata app`:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva ce sunt monedele sr si cum pot sa le schimb in monede hi5?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte naspa la ce-i ajuta pe cei care primesc cadouri e o prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu nu dau banii, incarc vreun euro de pe telefon. dar oricum e o porcarie mai costa si mult al naibii rolling on the floor