| CrissElla a întrebat:

Am vazut ca va aparea primul volum din jurnalele lui Stefan, "inceputurile" impreuna cu revista BRAVO si vol 2 va aparea tot cu revista? thinking

5 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

"Iar în funcţie de feedback-ul primit de la voi va fi luată hotărârea dacă se vor distribui şi restul volumelor din serie. Aşadar, cumpăraţi Volumul 1 într-un număr cât mai mare şi veţi avea parte şi de cel de-al doilea la acelaşi preţ incredibil: 10, 99 LEI!" Deci nimic nu este sigur.

| MindExplode a răspuns:

Da, cred ca le vor pune pe toatehappy

| bubudeeabubu a răspuns:

Nu e pofta e nesatul vol 3 il am si l-am luat cu un ziar la 8 leilaughing abia astept vol 4:X

| TheLittleReaper a răspuns:

Au spus ca depinde de cartile vandute, daca noi o sa cumparam in numar cat mai mare cartile atunci o sa dea si celelalte volume(cumparati cartile!)eu astept cu nerabdare sa apara bravobig hug

| alexandrabuga96 a răspuns:

Vor aparea toate cele trei volume impreuna cu revista :"Inceputurile"(care a aparut deja),"Sete de sange"(21 iunie) si "Pofta"