| DiaaDKT a întrebat:

De unde pot cumpara primul volum din Jurnalele lui Stefan : Inceputurile?
Citisem un articol in care anunta ca vor aparea astazi, pe 3 septembrie cu revista BRAVO, insa m-am uitat pe la chioscuri si nu a aparut.

1 răspuns:
| JesssieAl a răspuns:

Hey! IN primul rand revista Bravo/Bravo Girl apara in fiecare marti, iar azi e luni din cate stiu eu.In al doilea rand Jurnalele lui Stefan inceputurile au aparut cu revista acum doi, nu stiu daca le mai da odata, dar iti spusei incearca maine, daca stii sigur ca mai apar!