| Aliiss a întrebat:

Am vazut ca voi spuneti... dau fundita. ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| adeana a răspuns:

Adica premiaza raspunsul care le place cel mai mult.
Acum tu daca esti multumita de vreun raspuns la intrebarea ta il notezi ca-ti place si automat raspunsul primeste "fundita". Este un semn care apare in dreptul raspunsului.

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Vai de mine si de mine. Sa nu-mi zici ca n-ai aflat din raspunsurile anterioare ce inseamna sa dai fundaita?
Voi vreti sa fiti luati in seama si bagati funda la inaintare.
M-am saturat de intrebarile astea.

| cornel a răspuns:

Adica il premiezi pe cel mau important sau folositor raspunshappy

| dany7 a răspuns:

Sa dai funda inseamna sa alegi raspunsul corect... Ce zici imi dai si mie unawinking

| Alexandrup a răspuns:

Adica sa ii dai funda utilizatorului alex

| poleaccristina_8734 a răspuns:

Adica acea persoana ai da o funda la cel care a raspuns corect laughing)

| NuAmHabar a răspuns:

Inseamna ca daca raspunzi bine, iti dau fundita adica 100 puncte pentru a deveni expert.Bn inteles daca te intereseaza sa devii expert.