| gen_8873 a întrebat:

^^Buna.
Am vazut pe hi5 cat si p facebook la descrierea pozei se pune "rullz"!
Imi spuneti si mie ce inseamna:?[fundita:*]

2 răspunsuri:
| cristiana1998 a răspuns:

Ai auzit vreodata de "man, i rule"? ceva in genu e din cate stiu "x rullz"=daca am traduce dupa limbaj de asta "X e cel mai tare" ceva in genu.am mai casit o intrebare pe TPU uite cred ca te ajuta raspunsu cu fundita http://www.tpu.ro/......-folosesc/ :) nu stiu daca ar trebui sa cer fundita ca nu stiu daca o merit:))

| idontknow_3398 a răspuns:

Nu stiu sigur la ce te referi dar daca de exemplu spui this pic rullz este cam acelasi lucru cu this picture rocks. rullz vine de la rules care inseamna reguli dar nu se traduce exact motamo