| Ser9iu a întrebat:

Am vazut la stiri si vreau sa imi ziceti care stit site unde pot pune imaginea cu capul meu la corul lu alt om!

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Ce inseamna "stit" si ce inseamna "corul lu alt om"? Nu puteti scrie corect cateva cuvinte? E asa de greu sa cititi ce ati scris si sa corectati?

| Veve :X a răspuns:

Reformuleaza intrebarea happy

| Umbra_9400 a răspuns:

Irelevantă întrebarea... era un program "funny photo editor" cu el puteai face operaţiunile de descompunere si contopire gen Frankenstein, descrise de tine mai sus.