| sabysabynutza12 a întrebat:

Am vazut odata o intrebare unde aveai doua raspunsuri da si nu...iar cand incercai sa dai,, nu" acesta se misca pe ecran si nu il puteai prinde...Stie cineva algoritmul pentru a crea asa ceva?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eee algoritm, e o actiune a mouse ului prinsa cu javascript

| sabysabynutza12 explică (pentru suntserios):

Pai explica-mi si mie te rog cum sa facv asta intr-un site html

| suntserios a răspuns (pentru sabysabynutza12):

Pai intai invata javascript, chestii de baza mai intai, apoi lucrurile mai complexe pentru lucru cu evenimente. Mai adauga un pic de php, libraria jQuery si pe urma ai sa intelegi cum merg treburile. Doar din html nu ai sa faci niciodata asa ceva

| sabysabynutza12 explică (pentru suntserios):

Se presupune ca trebuie sa-ti dau funda pentru raspunsul asta? Din cate vad pari intelingent, deci stii cum se face..de ce nu imi arati si mie?