| Ionutz_9547 a întrebat:

Am vazut pe discovery channel o emisiune cu un mentalist facea diferite trucuri lua fumul si il baga in pahar iar pe pahar era o farfurie. Daca știti la ce ora incepe dau funda!

Răspuns Câştigător
| Cojocaru_Andreea_1997 a răspuns:

De la 11:00, 12:00, 13:00 si 14:00 a fost ieri ''Dynamo si magia imposibilului''.
Nu mai vad emisiunea in program, probabil nu mai continua. A fost numai ieri, sambata, 13 mai.
Oricum gasesti o groaza de trucuri de-ale lui Dynamo pe Youtube.
Sper ca ti-am fost de foloswinking