| anonim_4396 a întrebat:

Am visat ca aveam 3 pisicute blande si una care vroia sa ma zgarie, iar cele 3 pisicute blande s-au transformat in pui de gaina. Ce credeti ca poate sa insemne asta?

Răspuns Câştigător
| RiRi5846 a răspuns:

Pisica este manifestarea partii feminine din tine. Daca pisica este agresiva iti lipseste duiosie, blandetea, afectiunea si grija fata de ceilalti. Pisica e semn de tristete, de delasare, nesansa. Ai incredere in intuitia si sentimentele tale. Daca pisica este cuminte sau daca doarme, vei avea noroc in raporturile cu persoanele de sex opus.
Gaina sau puiul de gaina inseamna, in general o bucurie sau e veste buna!
Sper ca ti-am fost de ajutor!happy

2 răspunsuri:
| Doiniţa_3278 a răspuns:

Http://www.portal-info.ro/dictionar-de-vise/semnificatie-pisica-4381.html intra pe aceasta adresa, poate voi gasi ceea ce cautai Succes :)

| dendendenis a răspuns:

Hai sa-ti spun multi spun ca inseamna rau sau ceva de genu dar asculta de minde si eu am visat ca mi sau intamplat multe si uite sunt in viata deci nu trebuie speria ca nu inseamna nimic a fost doar un vis simplu. funda?