| aripifrante a întrebat:

Am visat ca mancam icrestraight facece poate sa insemnestraight face

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Poate iti e pofta.visele nu sunt altceva decat o inchipuire a lucrurilor care te preocupa.subconstientul tau lucreaza, iar deoarece cand dormi se"dezactiveaza" ca sa spun asa costientul, visele apar sub forme ciudate si pierzi legatura cu realitatea

11 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

ICRE: necesitatea de a-ti exploata mai mult talentele, descoperirea unor talente de care nu erai constient.

| BiaSiAtat a răspuns:

Nimic! Si eu visez multe lucruri "tampite" si dupa aceea nu mi se intampla nimic... Daca nu iti plac icrele asta e alta poveste...

| lola a răspuns:

Ca esti gravida cu un peste.

| GuessWho a răspuns:

laughing)
Nu fiecare vis are o semnificatie anumehappy
Una e sa ma visez mireasa, asta inseamna moarte si una e sa ma visez mancand borsh cu fasolehappy, ce-ar mai insemna?laughing

| ATHOS a răspuns:

Iti era foame in timpul somnului!(Vrei sa slabesti, asa este?)
Bafta!

| ĄŇÐİ a răspuns:

Ca vrei sa papi icrelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| A_7901 a răspuns:

Poti visa orice, visele sunt descarcari din timpul zilei.Nu da importanta la toate.

| Me_5216 a răspuns:

Ca te ingrasi laughing

| YoungHomie a răspuns:

Icrele anunta zorii unei noi relatii sentimentale, dragoste platonica, tatonarea terenului; (negre) dorinte deimplinire materiala, iluzii, idealism, pierderea contactului cu realitatea pentru utopii irealizabile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca atunci cand o sa nasti, o sa ai un copil cu cap de peste!
ai grija!