| ramo25 a întrebat:

Anul acesta se organizeaza la scl petrecere de haloween. big grin si va fi si un concurs de masti worried Cat mai multe idei plss. Dau >funda: happy

Răspuns Câştigător
| ஐNoNameஐ a răspuns:

Diavol, vrajitoare, vampir, doctor, varcolac, copil emo, printesa, zana, duh, schelet, pirat, egipteanca, hipioata, sirena, in loc de Super Man Super Girl, pisica, politista, albina, arbitru de fotbal, inger, Alba-ca-Zapada, Scufita Rosie, mumie, fantoma, indianca, miss frumusete, dovleac, Hannah Montana, robot, liliac, mim, o parte diavol si o parte inger, calugarita, asistenta medicala, cenusareasa, iepure, vrasitoare sic, dracusor negru, personaje di desene, majoreta, velma din scooby doo.Credema nu mai am nici o idee.Imi dai mie funda, TE ROG.

2 răspunsuri:
| madyxo a răspuns:

Te poti imbraca intr'un zeu antic, poate si putin, editat' de tine si sa faci acolo cu inca cineva sau doar tu un mic spectacol din trecut...

Sper sa te ajute! :*

| madyxo a răspuns:

Sau luptator de wresling smug cu o cearta, intamplatoare'. si un show in care castigi