| InAnotherLife a întrebat:

Apariția craterului din Siberia este doar o înscenare sau un fenomen fizic real?
Cum și de ce a apărut?
De ce marea majoritate au suspiciuni precum "iadul" sau chestii banale. Este doar o groapă cu o adâncime de maxim 100m, nu există "iad" pe pământ laughing. Totuși, nu-nteleg cauza sunetelor de prin preajma gropii.

Deci, este adevărată? Este un caz descoperit în 2012, dar chiar sun interesat sa dezbat această temă.

1 răspuns:
| Superior a răspuns:

Guvernele ne ascund multe lucruri, doar astia mai destepti stim.