| danialex23 a întrebat:

Salutare tuturor! Am descoperit de ceva vreme un joc online foarte interesant si doresc sa il impartasesc cu voi. Diferenta intre acest joc si marea majoritate a celorlalte este ca in acesta se pot castiga
premii. Cine este interesat sa lase un comentariu si il voi ghida pe mai departe.
http://dungeons-treasures.com/inscription.php?c=1&p=6723 5

6 răspunsuri:
| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Differenta dintre asta si alte jocuri e ca tu faci reclama la el, asta e singura diferenta

| danialex23 explică (pentru Nitu_Andrei_Valentin_1995):

Diferenta e ca trebuie sa ai putina inteligenta sa intelegi unele lucruri

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns (pentru danialex23):

Am jucat de la asta pana la gladiator, la ikariam si la 4 kingdoms sau GG empire, te asigur, asta nu e cu nimic diferit

| danialex23 explică (pentru Nitu_Andrei_Valentin_1995):

Si atunci spune-mi ce premii ai castigat tu la jocurile pe care le-ai enumerat? daca tot spui ca e la fel

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns (pentru danialex23):

Da ce premii am castigat la asta?

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns (pentru danialex23):

Daca tu chiar crezi ca castigi ceva important la asta...